12 Months
LAUT Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" 10 (gen.) – Navy Blue
SKU:
4895206937689
In stock
31,77 €| Color | Blue |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" 10 (gen.) – Pink
SKU:
4895206937672
In stock
31,77 €| Color | Pink |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
Laut Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad Pro 13" M4 (2024) – Black
SKU:
4895206939102
In stock
33,66 €| Color | Black |
|---|---|
| Compatibility | iPad Pro 13" 2024 (1 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
Laut Huex Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad Pro 13" M4 (2024) – Pink
SKU:
4895206939119
In stock
33,66 €| Color | Pink |
|---|---|
| Compatibility | iPad Pro 13" 2024 (1 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Prestige Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.2" 7 / 8 / 9 – Beige
SKU:
4895206915274
In stock
43,06 €| Color | Beige |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.2" 2019 (7 gen.), iPad 10.2" 2020 (8 gen.), iPad 10.2" 2021 (9 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Prestige Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.2" 7 / 8 / 9 – Black
SKU:
4895206915267
In stock
43,06 €| Color | Black |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.2" 2019 (7 gen.), iPad 10.2" 2020 (8 gen.), iPad 10.2" 2021 (9 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Prestige Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad Pro 11″, iPad Air 10.9″ – Black
SKU:
4895206923118
In stock
43,06 €LAUT Prestige Folio Case with Apple Pencil Holder for iPad Pro 11″, iPad Air 10.9″ – Navy Blue
SKU:
4895206923125
In stock
43,06 €Laut Prestige Folio Mag Spin Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" 10 (gen.) – Black
SKU:
4895206937764
In stock
41,18 €| Color | Black |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
LAUT Shield Enduro Case with Apple Pencil Holder for iPad Pro 11″ 1 / 2 / 3 / 4, iPad Air 10.9″ 4 / 5 – Black
SKU:
4895206922234
In stock
47,36 €| Color | Black |
|---|---|
| Compatibility | iPad Pro 11" 2018 (1 gen.), iPad Pro 11" 2020 (2 gen.), iPad Pro 11" 2021 (3 gen.), iPad Pro 11" 2022 (4 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
Magnetic holder with MagSafe inductive charger for cockpit/air vent 15W Dudao F12MAX+ – black
SKU:
6973687248017
In stock
14,81 €| Kaal | 0,248 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Magnetic smartphone holder SBS TESUPMAGLCLIP – black
SKU:
8018417328862
In stock
15,17 €| Kaal | 0,075 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |