12 Months
MagSafe PanzerGlass Bang ON ring for iPhone 12 / 13 / 14 / 15 – silver
SKU:
5711724011894
In stock
13,59 €| Mõõtmed | 13 × 11 × 1 cm |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Mercedes MEMWCCK magnetic holder for grille/window black/black Silver Stars MagSafe
SKU:
3666339146016
In stock
47,57 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 14,3 × 7 cm |
| Warranty | 12 Months |
Mercedes MEWCCGSLK 15W induction holder for air vent/glass black/black Silver Stars MagSafe
SKU:
3666339169831
In stock
47,57 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 16,7 × 7,7 cm |
| Warranty | 12 Months |
Mini power bank with built-in cables Joyroom JR-PBC06 30W 10000mAh – white
SKU:
6956116776466
In stock
30,42 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Mini tripod selfie stick holder for phone camera GoPro 16 – 21 cm black
SKU:
9111201898547
In stock
2,86 €| Kaal | 0,124 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 7 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Phone holder for scooter, bike, motorcycle – Joyroom JR-ZS266
SKU:
6956116767464
In stock
9,77 €| Kaal | 0,205 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 11,3 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Phone holder with a round head – blue
SKU:
9145576281680
In stock
0,28 €| Color | Blue |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Phone holder with a round head – green
SKU:
9145576281703
In stock
0,28 €| Color | Green |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Phone holder with a round head – purple
SKU:
9145576281710
In stock
0,28 €| Color | Violet |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Phone holder with a round head – red
SKU:
9145576281697
In stock
0,28 €| Color | Red |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Phone holder with a round head – white
SKU:
9145576281673
In stock
0,28 €| Color | White |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Popsockets 2 All Seeing Phone Holder
SKU:
0842978134864
In stock
12,58 €| Kaal | 0,01 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 7,5 × 1 cm |
| Warranty | 12 Months |