12 Months
Powerbank Joyroom JR-W020 Mini 5000mAh USB-A USB-C inductive 20W – black + USB-C / USB-C cable
SKU:
6956116713300
In stock
28,13 €| Kaal | 0,196 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro DAILY 10 PLUS 10000mAh 2x USBA / 1x USB-C 22.5W – white
SKU:
8018417495250
In stock
15,82 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 9 × 3 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro DAILY 20 PLUS 20000mAh 2x USB-A / 1x USB-C 22.5W PD AFC – white
SKU:
8018417495267
In stock
23,99 €| Kaal | 0,45 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 8,5 × 3 cm |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro Fast 20000 mAh 2x USB-A + 1x USB-C – black
SKU:
8018417293948
In stock
38,35 €| Kaal | 0,46 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro Mag Plus 5000mAh 20W Qi2 compatible with MagSafe 1x USB-C Power Delivery – white
SKU:
8018417500329
In stock
33,75 €| Kaal | 0,18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro White 10000mAh 12W 2xUSB-A + USB-C – white
SKU:
8033830300240
In stock
35,16 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | Apple Fast Charge |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Samsung EB-P3400XUEGEU FastCharge 2x USB-C 25W 10000mAh – beige
SKU:
8806094682748
In stock
31,80 €| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Samsung EB-P4520XUEGEU 20000 mAh 3x USB-C 45W SFC – beige
SKU:
8806095312187
In stock
47,62 €| Kaal | 0,47 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Samsung EB-U2510XUEGEU inductive 10000 mAh 2x USB-C 25W SFC – beige
SKU:
8806095312170
In stock
42,42 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – black
SKU:
8018417481420
In stock
44,75 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – dark gray
SKU:
8018417481376
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 8 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 10000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – gray
SKU:
8018417481406
In stock
44,75 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |