12 Months
Choetech induction charger with holder + magnetic tips black (T201-F)
SKU:
6932112102119
In stock
24,73 €| Kaal | 0,243 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10,2 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5020 35W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106872
In stock
26,84 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5021 45W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106889
In stock
24,53 €| Kaal | 0,276 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5022 70W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106896
In stock
45,42 €| Kaal | 0,294 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech portable power station LiFePO4 1997Wh 2000W power bank black (BS006 Super Mini)
SKU:
6932112102911
In stock
1 046,17 €| Kaal | 24,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 51,5 × 46 × 39 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), XT60, DC 5521, APP (Anderson Power Products) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech T204-F magnetic car holder with 15W wireless charging – black
SKU:
6932112106360
In stock
18,61 €| Kaal | 0,161 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Cuktech CP132ML 10000mAh MagSafe Compatible Power Bank – Black
SKU:
6977556350283
In stock
35,31 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,7 × 7,5 × 3,1 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Cuktech CUKP200NGLDG 55W 20000mAh Powerbank with Built-in USB-C Cable – Gray
SKU:
6973886190957
In stock
35,04 €| Kaal | 0,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,2 × 7,2 × 3 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Cuktech P+Series No. 15 Powerbank 150W 20000mAh – Gray
SKU:
6973886190391
In stock
69,15 €| Kaal | 0,588 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,9 × 9,4 × 4,8 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao Automatic Car Holder with Built-in Qi 15W Wireless Charger Gray (F20xs)
SKU:
6973687243487
In stock
18,28 €| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 8 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning black (Dudao K6Pro +)
SKU:
6973687243449
In stock
19,94 €| Kaal | 0,433 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning black (Dudao K6Pro +)
SKU:
6977196682393
In stock
16,32 €| Kaal | 0,433 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |