12 Months
Powerbank Tech-Protect PB13 20000mAh 22.5W 2x USB-A / USB-C / Lightning with USB-C / USB-A cable – gray
SKU:
9490713931608
In stock
28,12 €| Kaal | 0,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 3,00 × 11,00 × 20,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Tech-Protect PB14 LifeMag MagSafe 10000 mAh – gray
SKU:
5906302362905
In stock
32,43 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 3,00 × 10,00 × 16,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Tech-Protect PB14 LifeMag MagSafe 5000 mAh – gray
SKU:
5906302362783
In stock
27,80 €| Kaal | 0,16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 2,00 × 9,00 × 14,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Tech-Protect PB24 LifeMag QI2 MagSafe 10000 mAh – black
SKU:
5906302313273
In stock
31,44 €| Kaal | 0,26 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 3,00 × 10,00 × 14,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Tech-Protect PB24 LifeMag QI2 MagSafe 10000 mAh – white
SKU:
5906302313266
In stock
31,44 €| Kaal | 0,26 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 3,00 × 10,00 × 14,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Tech-Protect PB31 LifeMag MagSafe 10000 mAh – pink
SKU:
5906302362790
In stock
24,83 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 3,00 × 11,00 × 13,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Tech-Protect PB33 LifeMag MagSafe 5000mAH – silver
SKU:
5906302309597
In stock
29,11 €| Kaal | 0,17 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 2,00 × 9,00 × 14,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank UAG Ultra Slim 5K 5000 mAh with stand 10W USB-C cable compatible with MagSafe – titanium
SKU:
840283916915
In stock
73,43 €| Color | Titanic |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Uniq Fuele mini 8000mAh USB-C 18W PD – green
SKU:
8886463676356
In stock
34,12 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,7 × 9,5 × 2,3 cm |
| Color | Green |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Uniq Fuele mini 8000mAh USB-C 18W PD – pink
SKU:
8886463672228
In stock
34,12 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,7 × 9,5 × 2,3 cm |
| Color | Pink |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Uniq Fuele mini 8000mAh USB-C 18W PD Fast charge – lavender
SKU:
8886463676363
In stock
34,23 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,7 × 9,5 × 2,3 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Uniq Hoveo magnetic 5000mAh USB-C 20W PD – pink
SKU:
8886463684238
In stock
54,25 €| Kaal | 0,226 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 21 × 9,8 × 2,4 cm |
| Color | Pink |
| Warranty | 12 Months |