12 Months
Powerbank Uniq Hoveo magnetic 5000mAh USB-C 20W PD – purple
SKU:
8886463684221
In stock
54,25 €| Kaal | 0,226 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 21 × 9,8 × 2,4 cm |
| Color | Violet |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky K65+ 65W 30000mAh 2x USB-C, 1x USB-A 65W – gray
SKU:
5907769364457
In stock
44,43 €| Kaal | 0,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7,6 × 7 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky WLWP-10KA0Y3S 22.5W PD Qi2 10000 mAh, with stand, 1x USB-A, 1x USB-C – black
SKU:
5907769367441
In stock
30,07 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky WLWP-10KA0Y3WS 22.5W PD Qi2 10000 mAh, with stand, 1x USB-A, 1x USB-C – white
SKU:
5907769369322
In stock
26,89 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 10000mAh 20W USB-C USB-A Power Bank with Display and Built-in USB-C Cable – White
SKU:
8018417528682
In stock
41,54 €| Kaal | 0,247 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13,3 × 8,6 × 2,8 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 10000mAh MagSafe Wireless Power Bank with Aluminum Stand – White
SKU:
8018417488016
In stock
34,68 €| Kaal | 0,22 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 2 cm |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe Compatible USB-C Power Bank – Purple
SKU:
8018417528774
In stock
44,75 €| Color | Violet |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Blue
SKU:
8018417528767
In stock
44,75 €| Color | Blue |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Gray
SKU:
8018417528798
In stock
44,75 €| Color | Gray |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Green
SKU:
8018417528781
In stock
44,75 €| Color | Green |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Orange
SKU:
8018417528804
In stock
44,75 €| Color | Orange |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Adjustable Car Holder, MagSafe Compatible – Black
SKU:
8018417500343
In stock
9,72 €| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 8 cm |
| Material | Plastic, Metal |
| Warranty | 12 Months |