12 Months
Puro Magnet Holder with Mag Safe for Air Vent, Magnetic – Black
SKU:
8033830258879
In stock
15,97 €| Kaal | 0,075 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 12 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Aluminum alloy |
| Warranty | 12 Months |
Puro Mini Power Mag 4200mAh Power Bank with MagSafe USB-C – Black
SKU:
8018417465000
In stock
43,46 €| Kaal | 0,145 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 4200 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Link 10 Plus 10000mAh Power Bank with Built-in USB-C Cable – White
SKU:
8018417490545
In stock
27,56 €| Color | White |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag 5000mAh Powerbank with MagSafe USB-C – White
SKU:
8018417466823
In stock
52,63 €| Kaal | 0,165 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag Power Bank 5000mAh 20W Power Delivery USB-C – White
SKU:
8018417500312
In stock
31,92 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Slim Power Mag 4200mAh Power Bank with MagSafe USB-C – White
SKU:
8018417464997
In stock
43,46 €| Kaal | 0,15 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Spring 2 Smartphone Holder for Air Vent – Black
SKU:
8018417441097
In stock
14,38 €| Kaal | 0,08 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Qi2 Wireless Charger Holder SBS TESUPPVENTWIRQI215W Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417487729
In stock
60,71 €| Kaal | 0,16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Ring Tech-Protect MMP-100 with MagSafe (2 pcs.) – white – black
SKU:
5906302372188
In stock
5,95 €| Kaal | 0,04 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 13,00 × 23,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Ringke Quick and Go Bike Holder – Black
SKU:
8809961786129
In stock
14,43 €| Kaal | 0,16 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Compatibility | DL |
| Warranty | 12 Months |
Rockbros 25210030001 Handlebar Bike Phone Holder – Black
SKU:
5907769313950
In stock
10,23 €| Kaal | 0,246 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 15 × 5 cm |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Rockbros 25210030007 phone holder for motorcycle – black
SKU:
5907769314483
In stock
10,31 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 15 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |