12 Months
Rockbros 25210032001 Bike Phone Holder for Handlebars – Black
SKU:
5907769313967
In stock
7,67 €| Kaal | 0,164 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,5 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
Rockbros 25210032005 Motorcycle Phone Holder for Mirror – Black
SKU:
5907769313974
In stock
8,15 €| Kaal | 0,19 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
Samsung by Mobeen GP-TOU023AEA Magnetic Car Holder for Dashboard – Black
SKU:
8809968821106
In stock
10,83 €| Kaal | 0,1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 6,4 × 2 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Samsung by Mobeen GP-TOU023AEA Magnetic Car Holder for Dashboard – Silver
SKU:
8809968821113
In stock
10,83 €| Kaal | 0,1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 6,4 × 2 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
SBS 10000mAh PD 20W Powerbank with LCD Display and Built-in USB-C Cable – Gray
SKU:
8018417499388
In stock
39,47 €| Kaal | 0,255 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – Gray
SKU:
8018417498459
In stock
28,76 €| Kaal | 0,145 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – Green
SKU:
8018417498442
In stock
28,76 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 4 cm |
| Color | Green |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – White
SKU:
8018417498466
In stock
31,95 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 10W 5000mAh USB-C Power Bank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521119
In stock
25,56 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | IC (Intelligent Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 30W 10000mAh USB-C Powerbank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521126
In stock
47,94 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 65W 20000mAh USB-C Power Bank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521133
In stock
63,92 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Hybrid PD 20W 5000mAh Power Bank with Built-in Cable and Foldable Plug – Black
SKU:
8018417499104
In stock
57,52 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |