12 Months
SBS Infinity Power Bank 10000mAh 10W LiFePo₄ USB-A USB-C – Black
SKU:
8018417499364
In stock
22,37 €| Kaal | 0,265 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Infinity Power Bank 20000mAh 10W LiFePo₄ USB-A USB-C – Black
SKU:
8018417499371
In stock
38,35 €| Kaal | 0,46 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Mag Power Qi2 5000 mAh Powerbank Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417499135
In stock
48,90 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TE0UCH20W Smartphone Holder for 6.8" on Glass – Black
SKU:
8018417162121
In stock
15,97 €| Kaal | 0,23 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 16 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SBS TEBB5000MAG1CK Wireless Power Bank 5000 mAh USB-C, MagSafe Compatible – Black
SKU:
8018417464829
In stock
39,47 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Warranty | 12 Months |
SBS TEHWSUPCLIPSTG smartphone holder for air vent, with reinforced jaws – black
SKU:
8018417343629
In stock
19,17 €| Kaal | 0,145 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 16 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
SBS TEHWSUPWIND smartphone holder telescopic with suction cup – black
SKU:
8018417338588
In stock
22,37 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 16 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUNSUPMAGK smartphone holder magnetic, for air vent – black
SKU:
8018417400131
In stock
14,38 €| Kaal | 0,033 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 7 × 3,2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPAIRCLIP smartphone holder for air vent – black
SKU:
8018417328886
In stock
10,63 €| Kaal | 0,055 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 7,5 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPEXTWIR15W 15W Wireless Charger Holder – Black
SKU:
8018417445224
In stock
59,49 €| Kaal | 0,39 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 16 × 8 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPGRAVSTD gravity smartphone holder – black
SKU:
8018417426315
In stock
28,76 €| Kaal | 0,12 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Aluminum alloy |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPMAGEXT Telescopic Smartphone Holder Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417265952
In stock
22,37 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 9 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |