12 Months
SBS TESUPMAGEXTWIR15W Telescopic Smartphone Holder with Wireless Charger, MagSafe Compatible, for Windshield and Dashboard – Black
SKU:
8018417445248
In stock
54,33 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 17 × 6 cm |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPMAGMCLIP smartphone holder magnetic, for air vent – black
SKU:
8018417328848
In stock
13,57 €| Kaal | 0,075 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPMAGRING smartphone holder compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417442063
In stock
19,17 €| Kaal | 0,08 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPMAGRINGEXT Smartphone Holder for Dashboard and Windshield, MagSafe Compatible – Black
SKU:
8018417445255
In stock
24,28 €| Kaal | 0,19 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 16 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPP15WRETRACABL Wireless Charger Smartphone Holder with Retractable Cable Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417468063
In stock
57,52 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPPCLIPGRAVK smartphone holder for air vent, gravity – black
SKU:
8018417248931
In stock
15,97 €| Kaal | 0,1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPPEASYMAGK smartphone holder magnetic, for air vent – black
SKU:
8018417266034
In stock
10,86 €| Kaal | 0,145 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 16 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPPUNIVAIRMAG smartphone holder magnetic, for air vent – black
SKU:
8018417210884
In stock
12,78 €| Kaal | 0,076 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPPWINDWIDEK MagSafe compatible smartphone holder for dashboard/windshield – black
SKU:
8018417248535
In stock
18,22 €| Kaal | 0,155 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 16 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPWIR15WAUT smartphone holder with wireless charger for air vent – black
SKU:
8018417300356
In stock
54,05 €| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 8 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPWIR15WMS Smartphone Holder with Charger Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417340697
In stock
45,54 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Self-adhesive finger holder with zipper – blue
SKU:
9145576281895
In stock
1,69 €| Kaal | 0,009 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 0,5 × 2 × 10 cm |
| Color | Blue |
| Warranty | 12 Months |