12 Months
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning white (Dudao K6Pro +)
SKU:
6973687243432
In stock
20,70 €| Kaal | 0,52 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao capacious powerbank with 3 built-in cables 20000mAh USB Type C + micro USB + Lightning white (Dudao K6Pro +)
SKU:
6977196682409
In stock
15,37 €| Kaal | 0,52 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), Micro USB-B (male), Lightning (male), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao desk telescopic stand foldable stand for phone tablet gray (F5XS)
SKU:
6973687245856
In stock
4,03 €| Kaal | 0,265 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F17M 360° metal phone stand – gray
SKU:
6976625333837
In stock
3,16 €| Kaal | 0,206 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F19 clamp car holder with 15W inductive charger – black
SKU:
6976625331420
In stock
14,66 €| Kaal | 0,347 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 10 cm |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F19 clamp car holder with 15W inductive charger – black
SKU:
6977196680986
In stock
14,66 €| Kaal | 0,347 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 10 cm |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F2+ smartphone holder for air vent, clamp – black
SKU:
6973687247348
In stock
3,79 €| Kaal | 0,071 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F21 Car Holder with MagSafe – Black
SKU:
6976625332830
In stock
6,48 €| Kaal | 0,147 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 36 × 9 × 2 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F21 Pro 15W MagSafe Inductive Car Charger – Black
SKU:
6976625332878
In stock
11,17 €| Kaal | 0,155 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9 × 4 × 2 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F2N smartphone holder for 360° air vent – black
SKU:
6977196680399
In stock
3,09 €| Kaal | 0,116 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 11 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F2N+ smartphone holder with suction cup gravity 360° – black
SKU:
6977196680405
In stock
4,41 €| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 12 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F5N+ smartphone holder with suction cup, gravity – black
SKU:
6973687248925
In stock
4,25 €| Kaal | 0,167 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |