12 Months
Tech-Protect mm15W-V6 Magnetic MagSafe Car Holder for Cockpit/Windshield/Air Vent – Black
SKU:
5906302361014
In stock
15,22 €| Mõõtmed | 8 × 9 × 12 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MM15W-V7 QI2 Car Holder with Inductive Charger – Black
SKU:
5906302375899
In stock
23,82 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8,00 × 9,00 × 12,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MM15W-V8 Magnetic Car Holder for Dashboard with MagSafe 15W – Black
SKU:
5906302371679
In stock
16,22 €| Kaal | 0,18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5,00 × 8,00 × 16,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MM15W-V9 Car Holder with MagSafe for Dashboard and Air Vent 15W – Black
SKU:
5906302380695
In stock
26,15 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9,00 × 10,00 × 12,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMP-110 2in1 Magnetic Ring with MagSafe – Silver-Black
SKU:
5906302322718
In stock
2,81 €| Kaal | 0,02 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 13,00 × 23,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMP-110 2in1 MagSafe Ring – Black / Black
SKU:
5906302380466
In stock
2,81 €| Kaal | 0,02 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 13,00 × 23,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMP-110 2in1 MagSafe Ring – Silver / Silver
SKU:
5906302380473
In stock
2,81 €| Kaal | 0,02 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 13,00 × 23,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMR100 Magnetic Phone Holder/Ring with MagSafe – Gray
SKU:
9490713934609
In stock
8,27 €| Kaal | 0,04 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 10,00 × 15,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMR200 magnetic holder / ring with MagSafe – gold with crystals
SKU:
5906302308422
In stock
8,61 €| Kaal | 0,05 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 12,00 × 16,00 cm |
| Color | Gold |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMR200 magnetic holder / ring with MagSafe – pink with crystals
SKU:
5906302308774
In stock
8,61 €| Kaal | 0,05 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 12,00 × 16,00 cm |
| Color | Pink |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMR200 magnetic holder / ring with MagSafe – purple with crystals
SKU:
5906302308439
In stock
8,61 €| Kaal | 0,05 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 12,00 × 16,00 cm |
| Color | Violet |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMR300 magnetic holder/ring with MagSafe – black
SKU:
5906302308804
In stock
8,61 €| Kaal | 0,05 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 1,00 × 12,00 × 16,00 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |