12 Months
Dudao F5Pro air vent car phone holder – black
SKU:
6977196681679
In stock
4,66 €| Kaal | 0,134 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 10,9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F7C+ bicycle / motorcycle phone holder – black
SKU:
6977196681839
In stock
4,23 €| Kaal | 0,196 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F8H magnetic car phone holder black (F8H)
SKU:
6973687243838
In stock
6,38 €| Kaal | 0,122 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao F8Max Gravity Car Mount (F8Max)
SKU:
6977196681907
In stock
4,41 €| Kaal | 0,139 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,1 × 6,5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao FW11 Car Phone Holder with 15W Inductive Charger for Air Vent/Cockpit – Black
SKU:
6976625332663
In stock
15,57 €| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Dudao gravitational smartphone holder black (F7s)
SKU:
6973687246037
In stock
2,35 €| Kaal | 0,098 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao gravitational smartphone holder black (F7s)
SKU:
6977196681815
In stock
2,38 €| Kaal | 0,098 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao Gravity Car Smartphone Holder Black (F11Pro)
SKU:
6973687242565
In stock
7,06 €| Kaal | 0,108 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 10000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681853
In stock
7,80 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 10000mAh Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6977196681860
In stock
7,80 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 5 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Max 30000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681914
In stock
17,84 €| Kaal | 0,785 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25 × 12 × 8 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681877
In stock
12,83 €| Kaal | 0,495 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |