12 Months
Tech-Protect V7 Car Phone Holder for Cockpit/Air Vent – Black
SKU:
5906302309061
In stock
9,59 €| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8,00 × 10,00 × 13,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect V8 Car Air Vent Holder – Black
SKU:
5906302368631
In stock
7,29 €| Mõõtmed | 7 × 8 × 12 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect V8 Car Holder for CD Slot or Air Vent Mount – Black
SKU:
5906302360901
In stock
9,92 €| Kaal | 0,18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,00 × 8,00 × 11,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect V8 Car Holder for Dashboard and Air Vent – Black
SKU:
5906302371372
In stock
8,27 €| Kaal | 0,22 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8,00 × 9,00 × 13,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect V8 Car Holder for Dashboard, Windshield or Air Vent Mount – Black
SKU:
5906302360932
In stock
11,26 €| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8,00 × 9,00 × 13,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect V8 Car Holder for Dashboard, Windshield or Air Vent Mount – Black
SKU:
5906302360918
In stock
10,58 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9,00 × 10,00 × 12,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Telescopic Car Mount Phone Holder Dashboard or Windshield for black
SKU:
7426825329400
In stock
3,54 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Telescopic smartphone holder with inductive charger SBS TESUPPMAG15WLONGARM with suction cup, compatible with MagSafe – black
SKU:
8018417468087
In stock
42,50 €| Kaal | 0,18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 6 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
UAG Bluetooth Keyboard Case with Apple Pencil Holder and Touchpad for iPad 10.2" – Black
SKU:
810070369323
In stock
165,53 €| Color | Black |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.2" 2021 (9 gen.), iPad 10.2" 2020 (8 gen.), iPad 10.2" 2019 (7 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
UAG Metropolis SE Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" (10th Gen.) – Navy Blue
SKU:
810070368173
In stock
51,66 €| Color | Blue |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
UAG Metropolis SE Case with Apple Pencil Holder for iPad 10.9" (10th Gen.) – Olive
SKU:
810070368180
In stock
51,66 €| Color | Green |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |
UAG Metropolis SE Case with Apple Pencil Holder for iPad iPad 10.9″ 10 / 11″ – Black
SKU:
810070368098
In stock
51,66 €| Color | Black |
|---|---|
| Compatibility | iPad 10.9" 2022 (10 gen.), iPad 11" 2025 (11 gen.) |
| brand | Apple |
| Warranty | 12 Months |