12 Months
Uniq Lyden Lexa Magnetic 5000mAh PD USB-C Power Bank – Black
SKU:
8886463692745
In stock
46,23 €| Mõõtmed | 167 × 95 × 2,3 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Uniq Magneo car holder with inductive charger for cockpit/window – gray
SKU:
8886463680308
In stock
60,42 €| Kaal | 0,307 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 13 × 6 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Uniq SnapMount Self-Adhesive Magnetic Holder – Black
SKU:
8886463693087
In stock
13,54 €| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 1,5 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Uniq SnapMount Self-Adhesive Magnetic Holder – Gray and Black
SKU:
8886463693094
In stock
13,54 €| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 1,5 cm |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
Uniq SnapMount Self-Adhesive Magnetic Holder – Orange and Black
SKU:
8886463693100
In stock
13,54 €| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 1,5 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Uniq Trelix Car magnetic car holder for air vent – black
SKU:
8886463687185
In stock
22,08 €| Kaal | 0,11 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,5 × 8,7 × 4,3 cm |
| Warranty | 12 Months |
Uniq Trelix Car magnetic dashboard holder – black
SKU:
8886463687178
In stock
20,05 €| Kaal | 0,11 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,5 × 8,7 × 4,3 cm |
| Warranty | 12 Months |
Uniq Velo universal magnetic holder – black
SKU:
8886463687192
In stock
30,25 €| Kaal | 0,141 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 4,3 cm |
| Warranty | 12 Months |
Universal car holder silicone phone stand nano pad black
SKU:
7426825375834
In stock
2,17 €| Kaal | 0,053 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Universal Gravity Car Holder Dark Gray (YC05)
SKU:
9145576238202
In stock
2,45 €| Kaal | 0,074 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9,2 × 8,9 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky powerbank Li-Po 10000mAh 2 x USB black (WPBBK1)
SKU:
5907769307379
In stock
6,46 €| Kaal | 0,397 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,6 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Micro USB-B (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky powerbank Li-Po 10000mAh 2 x USB white (WPBWE1)
SKU:
5907769307577
In stock
12,46 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |