12 Months
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
SKU:
5907769364464
In stock
16,03 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WF16-YCS 5000mAh 15W USB-C Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
SKU:
5907769364471
In stock
12,25 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky Wpower WPBBK-2 10000mAh Power Bank – Black
SKU:
5907769384240
In stock
12,46 €| Kaal | 0,255 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WRLD-00Y1S tripod tripod durable carbon steel tripod 1.7m matte – black
SKU:
5907769372551
In stock
13,67 €| Kaal | 0,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 59 × 6,8 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | Carbon steel |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WRW349YWS 10000 mAh Magnetic Power Bank – White
SKU:
5907769366093
In stock
25,24 €| Kaal | 0,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WST-360YS Selfie Stick with Tripod Function with 360° AI Auto Face Tracking Gesture Control – Black
SKU:
5907769372582
In stock
45,90 €| Kaal | 1,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 36 × 13,2 × 8 cm |
| Color | Black |
| Material | Metal, Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WST-360YS Selfie Stick with Tripod Function with 360° AI Auto Face Tracking Gesture Control – Black
SKU:
fe0d568393a8
In stock
38,66 €| Kaal | 1,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 36 × 13,2 × 8 cm |
| Color | Black |
| Material | Metal, Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WUD-01B Handlebar Phone Holder for Bike – Black
SKU:
5907769380549
In stock
14,38 €| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic, Silicone |
| Warranty | 12 Months |