12 Months
Dudao K11 Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6977196681884
In stock
12,83 €| Kaal | 0,495 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 7 × 5 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13 10000mAh Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196682331
In stock
13,49 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13 10000mAh Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682324
In stock
14,20 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196680276
In stock
17,70 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13Pro 20000mAh Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682348
In stock
17,70 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – beige
SKU:
6977196681556
In stock
16,79 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 4 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14S USB-A / USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh – white
SKU:
6973687242985
In stock
15,98 €| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh – black
SKU:
6973687242992
In stock
12,36 €| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15MAX 30000mAh PD 22.5W Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196682478
In stock
25,52 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7 × 5 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), Lightning (male), Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15MAX 30000mAh PD 22.5W Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6976625333776
In stock
25,52 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7 × 5 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – Black
SKU:
6977196682430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6976625330430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |