12 Months
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6977196682447
In stock
21,29 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K22+ Ultra-Compact Power Bank 10000mAh 22.5W USB-C with Pendant/Cable – Gray
SKU:
6976625333912
In stock
14,25 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K24 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C power bank with display – gray
SKU:
6976625331291
In stock
12,91 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9,5 × 5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K25 2in1 10000mAh 3-Plug Powerbank Charger – Gray
SKU:
6977196680061
In stock
24,20 €| Kaal | 0,42 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28 10000mAh PD 22.5W MagSafe Powerbank with Metal Case and Ring Stand – Gray
SKU:
6977196680146
In stock
29,52 €| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28 10000mAh PD 22.5W MagSafe Powerbank with Metal Case and Ring Stand – Silver
SKU:
6977196680139
In stock
28,05 €| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Gray
SKU:
6977196680122
In stock
22,38 €| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28S 20W PD 5000mAh Powerbank with MagSafe and Stand – Silver
SKU:
6977196680115
In stock
24,88 €| Kaal | 0,198 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K29 10000mAh PD 20W MagSafe Power Bank with Metal Case, Stand and Built-in USB-C/ Lightning Cables – Gray
SKU:
6977196680245
In stock
24,65 €| Kaal | 0,241 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K29 10000mAh PD 20W MagSafe Powerbank with Metal Case, Stand and Built-in USB-C/ Lightning Cables – Silver
SKU:
6977196680252
In stock
23,27 €| Kaal | 0,241 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196682362
In stock
21,41 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – Gray
SKU:
6977196681990
In stock
20,33 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |