12 Months
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682003
In stock
19,27 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 Pro 45W 20000mAh Power Bank with Built-in Retractable USB-C Cable – Gray
SKU:
6977196682010
In stock
36,53 €| Kaal | 0,53 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,2 × 6,5 × 1,5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (male) |
| Fast Charging | OPPO VOOC, PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K32 22.5W 10000 mAh Powerbank with Built-in USB-C/ Lightning Cable – Purple
SKU:
6977196682041
In stock
17,98 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K32 22.5W 10000 mAh Powerbank with Built-in USB-C/ Lightning Cable – White
SKU:
6977196682034
In stock
17,98 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K32 Powerbank 22.5W 10000 mAh with Built-in USB-C/ Lightning Cable – Black
SKU:
6977196682027
In stock
17,98 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning Black (K6Pro-black)
SKU:
6973687242695
In stock
12,15 €| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning Black (K6Pro-black)
SKU:
6977196682058
In stock
12,15 €| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning white (K6Pro-white)
SKU:
6977196682065
In stock
11,47 €| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao magnetic car holder for air vent (F6Pro)
SKU:
6973687246174
In stock
4,33 €| Kaal | 0,124 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Warranty | 12 Months |
Dudao magnetic car phone holder with telescopic arm black (F6Max)
SKU:
6973687246150
In stock
5,72 €| Kaal | 0,194 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao magnetic smartphone car holder black (F6C)
SKU:
6970379617410
In stock
3,07 €| Kaal | 0,112 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Dudao powerbank 20000mAh 1xUSB-A / 1xUSB-C 22.5W PD black (K16Pro)
SKU:
6973687247287
In stock
24,35 €| Kaal | 0,58 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 7 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |