Months
Acefast powerbank 10000mAh Sparkling Series fast charging 30W green (M1)
SKU:
6974316282013
In stock
32,96 €| Kaal | 0,313 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 2 cm |
| Color | Green |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | Months |
Choetech B635BK USB-A / USB-C Powerbank 22.5W 27000mAh – black
SKU:
6932112105547
In stock
66,42 €| Kaal | 0,715 kg |
|---|---|
| Warranty | Months |
Choetech B655 mini wireless magnetic powerbank 5000mAh – silver
SKU:
6932112104779
In stock
14,38 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Warranty | Months |
Choetech B662 wireless MagSafe 5000mAh powerbank – black
SKU:
6932112105776
In stock
22,37 €| Kaal | 0,209 kg |
|---|---|
| Warranty | Months |
Choetech H042 magnetic car holder for air vent – black
SKU:
6932112106308
In stock
4,84 €| Kaal | 0,11 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – black
SKU:
6977196681549
In stock
14,60 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | Months |
Dudao K20 USB-A / USB-C Powerbank 10000mAh 22.5W – silver
SKU:
6973687247515
In stock
17,60 €| Kaal | 0,41 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 11 × 9 × 5 cm |
| Color | Silver |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K20SL 5000mAh mini power bank with Lightning / USB-C connectors – black
SKU:
6976625331352
In stock
7,59 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K20SL 5000mAh mini power bank with Lightning / USB-C connectors – white
SKU:
6976625331369
In stock
14,68 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Joyroom JR-ZS354 phone holder with suction cup for car, office, home – black
SKU:
6956116768393
In stock
15,31 €| Kaal | 0,203 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 11,6 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Magnetic car holder for iPhone with MagSafe Joyroom JR-ZS355 – black
SKU:
6941237100016
In stock
11,87 €| Kaal | 0,193 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Powerbank Cuktech CUK00P23GLBK 210W 25000mAh Power Bank 2 x USB-C 1 x USB-A – Black
SKU:
6973886190407
In stock
121,97 €| Kaal | 0,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17,9 × 9,4 × 9,3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 25000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | Months |