Months
Powerbank Dudao K20SC 5000mAh mini 2x USB-C – black
SKU:
6976625331338
In stock
10,60 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Puro 45W 10000mAh USB-A USB-C Power Bank with Display – Gray
SKU:
8018417500336
In stock
42,32 €| Kaal | 0,22 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | Months |
Wireless powerbank 10000mAh Joyroom JR-W050 20W MagSafe with ring and stand – black
SKU:
6956116735203
In stock
32,05 €| Kaal | 0,272 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,2 × 3 cm |
| Color | Black |
| Warranty | Months |
Wireless powerbank 6000mAh Joyroom JR-W030 20W MagSafe with ring and stand – purple
SKU:
6956116725365
In stock
21,62 €| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,2 × 2 cm |
| Color | Violet |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Beige
SKU:
5907769364570
In stock
11,52 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Black
SKU:
5907769364532
In stock
9,98 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Blue
SKU:
5907769364587
In stock
20,96 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – Green
SKU:
5907769364556
In stock
11,52 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Green |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |
Wozinsky WF16-YLS 5000mAh 15W Lightning Mini Power Bank with Built-in USB-C Cable and Apple Watch Charger – White
SKU:
5907769364549
In stock
11,84 €| Kaal | 0,158 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male) |
| Warranty | Months |