30000 mAh
Dudao K11 Max 30000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681914
In stock
17,84 €| Kaal | 0,785 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25 × 12 × 8 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15MAX 30000mAh PD 22.5W Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196682478
In stock
25,52 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7 × 5 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), Lightning (male), Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15MAX 30000mAh PD 22.5W Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6976625333776
In stock
25,52 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7 × 5 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom 30000mAh 65W power bank with digital display (JR-PBF05) – black
SKU:
6956116797317
In stock
54,05 €| Kaal | 0,667 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF03 30W 30000mAh powerbank + USB-A – USB-C cable 0.25m – black
SKU:
6941237117908
In stock
54,80 €| Kaal | 0,825 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TTBB30000PD20K 30000 mAh 2 x USB-C 2 x USB-A – black
SKU:
8018417435775
In stock
60,71 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky K65+ 65W 30000mAh 2x USB-C, 1x USB-A 65W – gray
SKU:
5907769364457
In stock
44,43 €| Kaal | 0,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7,6 × 7 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |