4200 mAh
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe Compatible USB-C Power Bank – Purple
SKU:
8018417528774
In stock
44,75 €| Color | Violet |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Blue
SKU:
8018417528767
In stock
44,75 €| Color | Blue |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Gray
SKU:
8018417528798
In stock
44,75 €| Color | Gray |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Green
SKU:
8018417528781
In stock
44,75 €| Color | Green |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Orange
SKU:
8018417528804
In stock
44,75 €| Color | Orange |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Mini Power Mag 4200mAh Power Bank with MagSafe USB-C – Black
SKU:
8018417465000
In stock
43,46 €| Kaal | 0,145 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 4200 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Puro Slim Power Mag 4200mAh Power Bank with MagSafe USB-C – White
SKU:
8018417464997
In stock
43,46 €| Kaal | 0,15 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |