USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male)
Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A Power Bank – Purple
SKU:
6956116726539
In stock
13,37 €| Kaal | 0,291 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A Power Bank – White
SKU:
6956116726584
In stock
11,50 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 10000mAh Jelly Series 22.5W with built-in Lightning cable purple (JR-L003)
SKU:
6956116726515
In stock
29,92 €| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,8 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A – blue
SKU:
6956116726485
In stock
13,37 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |