USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female)
Joyroom powerbank 20000mAh 22.5W PD QC3.0 AFC black (JR-QP192)
SKU:
6941237185129
In stock
28,78 €| Kaal | 0,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,3 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Fast Charging | FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 22.5W 10000mAh PD QC3.0 AFC black (JR-QP191)
SKU:
6941237185112
In stock
18,33 €| Kaal | 0,325 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9,3 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Fast Charging | FCP (Huawei Fast Charge Protocol), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro DAILY 10 PLUS 10000mAh 2x USBA / 1x USB-C 22.5W – white
SKU:
8018417495250
In stock
15,82 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 9 × 3 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro DAILY 20 PLUS 20000mAh 2x USB-A / 1x USB-C 22.5W PD AFC – white
SKU:
8018417495267
In stock
23,99 €| Kaal | 0,45 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 8,5 × 3 cm |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro Fast 20000 mAh 2x USB-A + 1x USB-C – black
SKU:
8018417293948
In stock
38,35 €| Kaal | 0,46 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |