USB-C (female), USB-A (female)
Cuktech P+Series No. 15 Powerbank 150W 20000mAh – Gray
SKU:
6973886190391
In stock
69,15 €| Kaal | 0,588 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,9 × 9,4 × 4,8 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14S USB-A / USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh – white
SKU:
6973687242985
In stock
15,98 €| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh – black
SKU:
6973687242992
In stock
12,36 €| Kaal | 0,221 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao TGK1 power bank with MagSafe wireless charger 20W 10000mAh black (TGK1-black)
SKU:
6973687243753
In stock
23,62 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom 30000mAh 65W power bank with digital display (JR-PBF05) – black
SKU:
6956116797317
In stock
54,05 €| Kaal | 0,667 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM12 Power Bank 10000mAh 22.5W MagSafe Compatible, 15W Wireless Charging, with Ring Base – Black
SKU:
6956116740320
In stock
43,19 €| Kaal | 0,279 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 10000mAh 30W black (JR-PBF01)
SKU:
6941237113641
In stock
33,90 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Mini power bank with built-in cables Joyroom JR-PBC06 30W 10000mAh – white
SKU:
6956116776466
In stock
30,42 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CKPB100PGLBL 150W 10000mAh USB-C USB-A – black
SKU:
6977556350344
In stock
54,05 €| Kaal | 0,396 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,9 × 8,7 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CKPB200UGLGR 210W 20000mAh 2 x USB-C 1 x USB-A – gray
SKU:
6977556350016
In stock
100,24 €| Kaal | 0,729 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,8 × 8,9 × 5,1 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Cuktech CUK00P23GLBK 210W 25000mAh Power Bank 2 x USB-C 1 x USB-A – Black
SKU:
6973886190407
In stock
121,97 €| Kaal | 0,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17,9 × 9,4 × 9,3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 25000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | Months |
Powerbank Cuktech CUKP200XGLGR 100W 20000mAh 2 x USB-C 1 x USB-A – gray
SKU:
6973886190773
In stock
54,05 €| Kaal | 0,62 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,2 × 4,5 × 2,5 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |