USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male)
Dudao K32 22.5W 10000 mAh Powerbank with Built-in USB-C/ Lightning Cable – Purple
SKU:
6977196682041
In stock
17,98 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K32 22.5W 10000 mAh Powerbank with Built-in USB-C/ Lightning Cable – White
SKU:
6977196682034
In stock
17,98 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K32 Powerbank 22.5W 10000 mAh with Built-in USB-C/ Lightning Cable – Black
SKU:
6977196682027
In stock
17,98 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – Black
SKU:
6956116745127
In stock
23,70 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – White
SKU:
6956116745110
In stock
29,42 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Gold
SKU:
6956116771195
In stock
28,07 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Gold |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mini powerbank 10000mAh Colorful Series 22.5W with 2 built-in USB C and Lightning cables pink (JR-L012)
SKU:
6956116701727
In stock
32,05 €| Kaal | 0,467 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,5 × 3 cm |
| Color | Pink |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mini powerbank 10000mAh Colorful Series 22.5W with 2 built-in USB C and Lightning cables white (JR-L012)
SKU:
6956116701741
In stock
26,81 €| Kaal | 0,467 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |