USB-C (męski), USB-C (female)
Cuktech CP132ML 10000mAh MagSafe Compatible Power Bank – Black
SKU:
6977556350283
In stock
35,31 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,7 × 7,5 × 3,1 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K31 10000 mAh 22.5W PD Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196682362
In stock
21,41 €| Kaal | 0,27 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), OPPO VOOC |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Acefast M9 5000mAh USB-C (male) / USB-C (female) PD 20W – black
SKU:
6974316283201
In stock
16,17 €| Kaal | 0,192 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), PPS (Programmable Power Supply), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol), DCP (Ded |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K20SC 5000mAh mini 2x USB-C – black
SKU:
6976625331338
In stock
10,60 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
SBS EcoPower 5000 mAh 10W Powerbank with Built-in USB-C Port – Green
SKU:
8018417498442
In stock
28,76 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 4 cm |
| Color | Green |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |