PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge)
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – beige
SKU:
6977196681556
In stock
16,79 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 4 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – black
SKU:
6977196681549
In stock
14,60 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | Months |
Dudao K15MAX 30000mAh PD 22.5W Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196682478
In stock
25,52 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7 × 5 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), Lightning (male), Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15MAX 30000mAh PD 22.5W Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6976625333776
In stock
25,52 €| Kaal | 0,625 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7 × 5 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28 10000mAh PD 22.5W MagSafe Powerbank with Metal Case and Ring Stand – Gray
SKU:
6977196680146
In stock
29,52 €| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K28 10000mAh PD 22.5W MagSafe Powerbank with Metal Case and Ring Stand – Silver
SKU:
6977196680139
In stock
28,05 €| Kaal | 0,231 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Silver, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF19 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Black
SKU:
6956116717445
In stock
22,22 €| Kaal | 0,327 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (męski), Lightning (male), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12 10000mAh PD22.5W USB-A, USB-C – black
SKU:
6976625333882
In stock
10,13 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Black, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K12 10000mAh PD22.5W USB-A, USB-C – white
SKU:
6976625333875
In stock
12,66 €| Kaal | 0,24 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White, Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K21Pro Mini 20000mAh 22.5W – blue
SKU:
6976625333455
In stock
25,08 €| Kaal | 0,408 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Blue |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |