PD (Power Delivery)
Powerbank Dudao K12Pro 22.5W PD 20000mAh USB-A, USB-C – white
SKU:
6976625333905
In stock
16,45 €| Kaal | 0,431 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF10 75000mAh 100W 3x USB-C 3x USB-A with foldable flashlight and handle – green
SKU:
6956116712662
In stock
172,97 €| Kaal | 2,813 kg |
|---|---|
| Color | Green |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – blue
SKU:
6941237112569
In stock
21,01 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – green
SKU:
6941237122926
In stock
30,22 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Green |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – purple
SKU:
6941237112552
In stock
25,56 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – white
SKU:
6941237112545
In stock
36,50 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM08 5000mAh 20W ultra-thin with inductive charging – gray
SKU:
6956116713294
In stock
31,85 €| Kaal | 0,179 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro Mag Plus 5000mAh 20W Qi2 compatible with MagSafe 1x USB-C Power Delivery – white
SKU:
8018417500329
In stock
33,75 €| Kaal | 0,18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS 20000 mAh 20W with built-in USB-C cable and digital display – black
SKU:
8018417481413
In stock
54,33 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 8,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky K65+ 65W 30000mAh 2x USB-C, 1x USB-A 65W – gray
SKU:
5907769364457
In stock
44,43 €| Kaal | 0,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 7,6 × 7 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky WLWP-10KA0Y3S 22.5W PD Qi2 10000 mAh, with stand, 1x USB-A, 1x USB-C – black
SKU:
5907769367441
In stock
30,07 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Wozinsky WLWP-10KA0Y3WS 22.5W PD Qi2 10000 mAh, with stand, 1x USB-A, 1x USB-C – white
SKU:
5907769369322
In stock
26,89 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |