PD (Power Delivery)
Puro 10000mAh 20W USB-C USB-A Power Bank with Display and Built-in USB-C Cable – White
SKU:
8018417528682
In stock
41,54 €| Kaal | 0,247 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13,3 × 8,6 × 2,8 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 45W 10000mAh USB-A USB-C Power Bank with Display – Gray
SKU:
8018417500336
In stock
42,32 €| Kaal | 0,22 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | Months |
Puro Power Link 10 Plus 10000mAh Power Bank with Built-in USB-C Cable – White
SKU:
8018417490545
In stock
27,56 €| Color | White |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag Power Bank 5000mAh 20W Power Delivery USB-C – White
SKU:
8018417500312
In stock
31,92 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS 10000mAh PD 20W Powerbank with LCD Display and Built-in USB-C Cable – Gray
SKU:
8018417499388
In stock
39,47 €| Kaal | 0,255 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 19 × 10 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 30W 10000mAh USB-C Powerbank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521126
In stock
47,94 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Hybrid PD 20W 5000mAh Power Bank with Built-in Cable and Foldable Plug – Black
SKU:
8018417499104
In stock
57,52 €| Kaal | 0,215 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Mag Power Qi2 5000 mAh Powerbank Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417499135
In stock
48,90 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Wozinsky WRW349YWS 10000 mAh Magnetic Power Bank – White
SKU:
5907769366093
In stock
25,24 €| Kaal | 0,258 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |