QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery)
Choetech portable power station LiFePO4 1997Wh 2000W power bank black (BS006 Super Mini)
SKU:
6932112102911
In stock
1 046,17 €| Kaal | 24,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 51,5 × 46 × 39 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), XT60, DC 5521, APP (Anderson Power Products) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W020 20W 10000mAh MagSafe Power Bank + USB-C – USB-C 0.25m Cable – Black
SKU:
6941237166388
In stock
27,37 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W020 Powerbank 20W 10000mAh MagSafe + USB-C – USB-C cable 0.25m – white
SKU:
6941237119698
In stock
27,37 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF12 10000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – black
SKU:
6956116713256
In stock
8,79 €| Kaal | 0,284 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,2 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF12 10000mAh 2.4A 2x USB-A 1x USB-C – white
SKU:
6956116713263
In stock
10,93 €| Kaal | 0,288 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,2 × 2 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-W020 Mini 5000mAh USB-A USB-C inductive 20W – black + USB-C / USB-C cable
SKU:
6956116713300
In stock
28,13 €| Kaal | 0,196 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |