ABS, Polycarbonate PC
Phone holder for scooter, bike, motorcycle – Joyroom JR-ZS266
SKU:
6956116767464
In stock
9,77 €| Kaal | 0,205 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 11,3 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF10 75000mAh 100W 3x USB-C 3x USB-A with foldable flashlight and handle – green
SKU:
6956116712662
In stock
172,97 €| Kaal | 2,813 kg |
|---|---|
| Color | Green |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-W020 Mini 5000mAh USB-A USB-C inductive 20W – black + USB-C / USB-C cable
SKU:
6956116713300
In stock
28,13 €| Kaal | 0,196 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |