ABS, Polycarbonate PC
Joyroom car phone holder for air vent black (JR-ZS377)
SKU:
6956116764838
In stock
4,68 €| Kaal | 0,108 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-L017 22.5W 10000mAh Powerbank with built-in USB-C / Lightning cables – black
SKU:
6956116797164
In stock
30,04 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Blue
SKU:
6956116771201
In stock
28,07 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Blue |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Gold
SKU:
6956116771195
In stock
28,07 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Gold |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM02 Powerbank 22.5W 10000mAh 3in1 Magnetic Inductive Compatible with MagSafe with Built-in Cable – Black
SKU:
6956116771119
In stock
47,74 €| Kaal | 0,26 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM12 Power Bank 10000mAh 22.5W MagSafe Compatible, 15W Wireless Charging, with Ring Base – Black
SKU:
6956116740320
In stock
43,19 €| Kaal | 0,279 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PR1 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in Retractable USB-C Cable – Black
SKU:
6956116765002
In stock
32,00 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W13 5000mAh Wireless Power Bank for Apple Watch + USB-C and Lightning – Black
SKU:
6956116727499
In stock
13,90 €| Kaal | 0,244 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS246 S inductive charger holder for dashboard – black
SKU:
6956116728762
In stock
28,91 €| Kaal | 0,4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 14 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS365 magnetic phone travel holder – black
SKU:
6941237102430
In stock
8,51 €| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom magnetic phone holder for dashboard gray (JR-ZS311)
SKU:
6956116759865
In stock
4,99 €| Kaal | 0,128 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mechanical car mount for cockpit black (JR-ZS283)
SKU:
6941237176554
In stock
8,13 €| Kaal | 0,381 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 10,2 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |