Plastic
Powerbank Samsung EB-U2510XUEGEU inductive 10000 mAh 2x USB-C 25W SFC – beige
SKU:
8806095312170
In stock
42,42 €| Kaal | 0,25 kg |
|---|---|
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Blue
SKU:
8018417528767
In stock
44,75 €| Color | Blue |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Rockbros 25210030001 Handlebar Bike Phone Holder – Black
SKU:
5907769313950
In stock
10,23 €| Kaal | 0,246 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 15 × 5 cm |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Rockbros 25210030007 phone holder for motorcycle – black
SKU:
5907769314483
In stock
10,31 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 15 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
SBS TEHWSUPCLIPSTG smartphone holder for air vent, with reinforced jaws – black
SKU:
8018417343629
In stock
19,17 €| Kaal | 0,145 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 16 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
SBS TEHWSUPWIND smartphone holder telescopic with suction cup – black
SKU:
8018417338588
In stock
22,37 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 16 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Selfie Stick Samsung by Mobeen with Bluetooth 5.2 – Black
SKU:
8809968821700
In stock
22,02 €| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with inductive charger SBS TESUPFANWIR15W 15W for air vent, with cooling – black
SKU:
8018417452086
In stock
60,71 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |