Plastic
Acefast D27 Car Air Vent Phone Holder 4.5-6.7″ – Black
SKU:
6974316283164
In stock
6,22 €| Kaal | 0,162 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5020 35W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106872
In stock
26,84 €| Kaal | 0,274 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5021 45W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106889
In stock
24,53 €| Kaal | 0,276 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Choetech PD5022 70W EU/US/AUS/UK Travel Adapter with Built-in USB-C Cable – Black
SKU:
6932112106896
In stock
45,42 €| Kaal | 0,294 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao FW11 Car Phone Holder with 15W Inductive Charger for Air Vent/Cockpit – Black
SKU:
6976625332663
In stock
15,57 €| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – Black
SKU:
6977196682430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6976625330430
In stock
22,40 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K15Pro Power Bank 20000mAh 22.5W PD USB-C / USB-A / Built-in Lightning and USB-C Cables – White
SKU:
6977196682447
In stock
21,29 €| Kaal | 0,548 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF15 10000mAh USB-C USB-A 22.5W – black
SKU:
6956116717353
In stock
14,78 €| Kaal | 0,308 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBF16 20000mAh USB-C USB-A 22.5W – black
SKU:
6956116717360
In stock
21,19 €| Kaal | 0,667 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Samsung EB-P3400XUEGEU FastCharge 2x USB-C 25W 10000mAh – beige
SKU:
8806094682748
In stock
31,80 €| Kaal | 0,21 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 10000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Samsung EB-P4520XUEGEU 20000 mAh 3x USB-C 45W SFC – beige
SKU:
8806095312187
In stock
47,62 €| Kaal | 0,47 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 3 cm |
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Battery | 20000 mAh |
| Fast Charging | SFC (Samsung Super Fast Charging), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |