Polycarbonate PC, ABS
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – green
SKU:
6941237122926
In stock
30,22 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Green |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – purple
SKU:
6941237112552
In stock
25,56 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – white
SKU:
6941237112545
In stock
36,50 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM08 5000mAh 20W ultra-thin with inductive charging – gray
SKU:
6956116713294
In stock
31,85 €| Kaal | 0,179 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Spring 2 Smartphone Holder for Air Vent – Black
SKU:
8018417441097
In stock
14,38 €| Kaal | 0,08 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 8 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |