Polycarbonate PC, ABS
Dudao K20SL 5000mAh mini power bank with Lightning / USB-C connectors – black
SKU:
6976625331352
In stock
7,59 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Dudao K20SL 5000mAh mini power bank with Lightning / USB-C connectors – white
SKU:
6976625331369
In stock
14,68 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Joyroom JR-PBF19 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Black
SKU:
6956116717445
In stock
22,22 €| Kaal | 0,327 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (męski), Lightning (male), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – Black
SKU:
6956116745127
In stock
23,70 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – White
SKU:
6956116745110
In stock
29,42 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM11 Powerbank 10000mAh 22.5W Qi2, MagSafe compatible, with stand – black
SKU:
6956116740313
In stock
50,23 €| Kaal | 0,312 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS330 Car Holder Stand – Black
SKU:
6956116734756
In stock
15,55 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS412 holder with Qi2 15W charger, car, for air vent – black
SKU:
6956116704285
In stock
25,72 €| Kaal | 0,184 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS413 magnetic travel stand for 4.7-7.0″ phone – black
SKU:
6956116717827
In stock
11,21 €| Kaal | 0,219 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom magnetic car phone holder for air vent gray (JR-ZS311)
SKU:
6956116759858
In stock
10,17 €| Kaal | 0,141 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K20SC 5000mAh mini 2x USB-C – black
SKU:
6976625331338
In stock
10,60 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Powerbank Joyroom JR-PBM01 magnetic 10000mAh 20W with stand + Lightning cable – USB-C – blue
SKU:
6941237112569
In stock
21,01 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |