Polycarbonate PC
Acefast M11-10000 30W Qi2 Magnetic Power Bank with MagSafe – Black
SKU:
6974316282341
In stock
86,29 €| Kaal | 0,309 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Acefast M10 Magnetic 2x USB-C PD 30W with 15W Inductive Charging and USB-C Cable – Black
SKU:
6974316283300
In stock
71,91 €| Kaal | 0,288 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Acefast M9 5000mAh USB-C (male) / USB-C (female) PD 20W – black
SKU:
6974316283201
In stock
16,17 €| Kaal | 0,192 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), PPS (Programmable Power Supply), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol), DCP (Ded |
| Warranty | 12 Months |