Määramata
Powerbank Dudao K18-1W 10000mAh USB-A / USB-C / Micro USB – black
SKU:
6976625332052
In stock
8,05 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K18-1W 10000mAh USB-A / USB-C / Micro USB – white
SKU:
6976625332069
In stock
10,20 €| Kaal | 0,335 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Micro USB-B (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K20SC 5000mAh mini 2x USB-C – black
SKU:
6976625331338
In stock
10,60 €| Kaal | 0,321 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | Months |
Powerbank Dudao K21 Mini 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C – beige
SKU:
6976625332991
In stock
17,95 €| Kaal | 0,264 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Beige |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K21 Mini 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C – blue
SKU:
6976625333424
In stock
15,42 €| Kaal | 0,264 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Blue |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K21 Mini 10000mAh 22.5W USB-A / USB-C – gray
SKU:
6976625333417
In stock
15,42 €| Kaal | 0,264 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Gray |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K21Pro Mini 20000mAh 22.5W – blue
SKU:
6976625333455
In stock
25,08 €| Kaal | 0,408 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Color | Blue |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K26 10000mAh 20W USB-A / USB-C / MagSafe – white
SKU:
6976625333745
In stock
21,92 €| Kaal | 0,278 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Battery | 10000 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Dudao K26S 5000mAh 20W USB-A / USB-C / MagSafe – white
SKU:
6976625333738
In stock
17,98 €| Kaal | 0,204 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 4 cm |
| Battery | 5000 mAh |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Ferrari Metal Logo MagSafe induction 15W 10000 mAh with stand function – black
SKU:
3666339170349
In stock
55,03 €| Kaal | 0,251 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9,5 × 3 cm |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-L004 10000mAh USB-C USB-A – purple
SKU:
6956116726553
In stock
13,36 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A – blue
SKU:
6956116726485
In stock
13,37 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |