Määramata
Tech-Protect MMR600 Magsafe Phone Ring Holder – Gold
SKU:
5906302331802
In stock
9,60 €| Kaal | 0,05 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 2,00 × 7,00 × 10,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect MMR600 Magsafe Phone Ring Holder – Silver
SKU:
5906302331796
In stock
9,60 €| Kaal | 0,05 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 2,00 × 7,00 × 10,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N50 MagSafe Car Magnetic Phone Holder for Cockpit/Air Vent – Black
SKU:
9589046925771
In stock
12,91 €| Kaal | 0,13 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,00 × 7,00 × 9,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N51 Car Phone Holder with MagSafe for Air Vent – Black
SKU:
9589046925801
In stock
11,59 €| Kaal | 0,08 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5,00 × 7,00 × 7,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N51 MagSafe Car Phone Holder for Cockpit/Air Vent – Black
SKU:
9490713930878
In stock
16,88 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,00 × 9,00 × 12,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N53 Car Air Vent Holder with MagSafe Rings – Black
SKU:
5906302372492
In stock
9,59 €| Kaal | 0,1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,00 × 8,00 × 8,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N53 Car Phone Holder with MagSafe for Air Vent – Black
SKU:
9490713930854
In stock
9,59 €| Kaal | 0,09 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5,00 × 7,00 × 7,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N54 Car Phone Holder with MagSafe for Air Vent – Black
SKU:
9490713932230
In stock
11,92 €| Kaal | 0,1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5,00 × 7,00 × 8,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N56 Car Holder for Dashboard, Windshield or Air Vent Mount – Black
SKU:
5906302360703
In stock
9,27 €| Kaal | 0,17 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8,00 × 9,00 × 12,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N56 Magnetic Car Phone Holder with MagSafe for Air Vent – Black
SKU:
5906302309542
In stock
6,12 €| Kaal | 0,08 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 4,00 × 7,00 × 11,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N56 Magnetic MafSafe Car Holder CD Slot Mount – Black
SKU:
5906302360956
In stock
9,27 €| Kaal | 0,12 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7,00 × 7,00 × 8,00 cm |
| Warranty | 12 Months |
Tech-Protect N56 Magnetic MagSafe Car Air Vent Mount – Black
SKU:
5906302332571
In stock
6,13 €| Mõõtmed | 4 × 7 × 11 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |