12 Months
Gravity smartphone car holder for air vent with air freshener silver (YC06)
SKU:
9145576238295
In stock
1,92 €| Kaal | 0,065 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10,4 × 9 × 4,7 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
Gravity smartphone car holder, black air vent grille (YC08)
SKU:
9145576238257
In stock
5,52 €| Kaal | 0,107 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13,5 × 12,4 × 4,9 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Gravity smartphone car holder, silver (YC07)
SKU:
9145576238196
In stock
2,26 €| Kaal | 0,101 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 9,5 × 6,7 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
Guess Grained Triangle Power Bank with MagSafe 5000mAh 15W USB-C – Beige
SKU:
3666339310523
In stock
50,05 €| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Color | Beige |
| Warranty | 12 Months |
Guess Grained Triangle Power Bank with MagSafe 5000mAh 15W USB-C – Brown
SKU:
3666339310509
In stock
50,05 €| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Color | Brown |
| Warranty | 12 Months |
Guess Grained Triangle Powerbank with MagSafe 5000mAh 15W USB-C – black
SKU:
3666339310493
In stock
50,05 €| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Guess Grained Triangle Powerbank with MagSafe 5000mAh 15W USB-C – blue
SKU:
3666339310516
In stock
50,05 €| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 3,5 cm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Warranty | 12 Months |
Guess Inductive Power Bank 5W GUPBMSVSLG 3000mAh gold/gold MagSafe
SKU:
3666339000806
In stock
42,85 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,2 × 9,3 × 3,3 cm |
| Warranty | 12 Months |
Guess magnetic ring with stand function – gold
SKU:
3700740443583
In stock
11,08 €| Mõõtmed | 13 × 8,6 × 3 cm |
|---|---|
| Color | Gold |
| Warranty | 12 Months |
Guess MagSafe 4G Strassed Metal Logo induction power bank 15W 5000mAh – black
SKU:
3666339172152
In stock
59,36 €| Kaal | 0,216 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 3,5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Guess MagSafe 4G Strassed Metal Logo induction power bank 15W 5000mAh – gold
SKU:
3666339172169
In stock
59,36 €| Kaal | 0,216 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 3,5 cm |
| Color | Gold |
| Warranty | 12 Months |
Guess MagSafe 4G Strassed Metal Logo induction power bank 5W 3000mAh – black
SKU:
3666339170141
In stock
48,75 €| Kaal | 0,195 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,5 × 10 × 3,5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |