12 Months
Guess Powerbank inductive 15W GUPB5FP4EMGW 5000mAh brown/brown 4G Leather Metal Logo MagSafe
SKU:
3666339210588
In stock
61,03 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3,5 cm |
| Warranty | 12 Months |
HiFuture Smart Future Ring 2 62.5mm – Silver Gold
SKU:
6972576181978
In stock
66,00 €| Mõõtmed | 10 × 10 × 6,5 cm |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Warranty | 12 Months |
HiFuture Smart Future Ring 2 70mm – Silver
SKU:
6972576181985
In stock
66,00 €| Mõõtmed | 10 × 10 × 6,5 cm |
|---|---|
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom 30000mAh 65W power bank with digital display (JR-PBF05) – black
SKU:
6956116797317
In stock
54,05 €| Kaal | 0,667 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 30000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom car air vent holder Qi wireless charger 15W black (JR-ZS241)
SKU:
6941237152183
In stock
14,03 €| Kaal | 0,189 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 11 × 7,5 × 7 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom car phone holder for air vent black (JR-ZS377)
SKU:
6956116764838
In stock
4,68 €| Kaal | 0,108 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom car phone holder with 15W Qi inductive charger (MagSafe compatible) for air vent, silver (JR-ZS291)
SKU:
6941237197160
In stock
18,60 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 12,5 × 4 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom car phone holder with flexible arm for dashboard or windshield, black (JR-ZS259)
SKU:
6941237138125
In stock
8,74 €| Kaal | 0,228 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 7,5 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom car phone holder with Qi 15W inductive charger (MagSafe compatible) for air vent, silver (JR-ZS291)
SKU:
6956116708467
In stock
21,49 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 12,5 × 4 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom car phone holder with telescopic extendable arm for dashboard and window black (JR-OK3)
SKU:
6941237104120
In stock
9,88 €| Kaal | 0,219 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 10 × 9 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom car phone holder with telescopic extendable arm for dashboard and windshield black (JR-ZS259)
SKU:
6941237136275
In stock
6,73 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 9,5 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom Car Smartphone Holder for Dashboard Black (JR-ZS283)
SKU:
6941237173478
In stock
8,55 €| Kaal | 0,268 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 14,2 × 8 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |