12 Months
Joyroom JR-PR2L 10000mAh 35W Power Bank with Built-in Retractable USB-C Cable and Lightning Lanyard Cable – Blue
SKU:
6956116762322
In stock
44,90 €| Warranty | 12 Months |
|---|
Joyroom JR-W020 20W 10000mAh MagSafe Power Bank + USB-C – USB-C 0.25m Cable – Black
SKU:
6941237166388
In stock
27,37 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W020 Powerbank 20W 10000mAh MagSafe + USB-C – USB-C cable 0.25m – white
SKU:
6941237119698
In stock
27,37 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W09 3W Wireless Charging Power Bank with USB-C Cable for Apple Watch – Black
SKU:
6956116723859
In stock
18,75 €| Kaal | 0,127 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Battery | 2500 mAh |
| Connector | USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W13 5000mAh Wireless Power Bank for Apple Watch + USB-C and Lightning – Black
SKU:
6956116727499
In stock
13,90 €| Kaal | 0,244 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female), Lightning (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS246 S inductive charger holder for dashboard – black
SKU:
6956116728762
In stock
28,91 €| Kaal | 0,4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 14 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS259 car holder clamping phone to the air vent – black
SKU:
6941237136268
In stock
5,64 €| Kaal | 0,152 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12 × 8,7 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS259 mechanical car holder universal for phone on cockpit / window – black
SKU:
6956116799069
In stock
10,60 €| Kaal | 0,266 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 14 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS330 Car Holder Stand – Black
SKU:
6956116734756
In stock
15,55 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS351 phone holder for air vent – silver
SKU:
6956116778132
In stock
9,06 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10,4 × 5 cm |
| Color | Silver |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS356 magnetic cockpit phone holder – dark gray
SKU:
6956116768409
In stock
6,65 €| Kaal | 0,105 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 11 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS356 universal magnetic car holder for a phone on the cockpit/window – black
SKU:
6956116799076
In stock
10,93 €| Kaal | 0,238 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 14 × 7 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |