12 Months
Joyroom JR-ZS365 magnetic phone travel holder – black
SKU:
6941237102430
In stock
8,51 €| Kaal | 0,212 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS366 magnetic cockpit phone holder – black
SKU:
6941237111760
In stock
13,85 €| Kaal | 0,148 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 10,4 × 5 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS383 MagSafe magnetic phone holder – black
SKU:
6941237104472
In stock
13,67 €| Kaal | 0,086 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 1 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS383 MagSafe magnetic phone holder – orange
SKU:
6941237121073
In stock
13,67 €| Kaal | 0,086 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 1 cm |
| Color | Orange |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS389 holder with flexible arm for a desk phone – black
SKU:
6956116706364
In stock
15,59 €| Kaal | 0,698 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 30 × 16,4 × 6 cm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS393 magnetic phone holder with suction cups – black
SKU:
6956116734817
In stock
12,08 €| Kaal | 0,085 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS393-S magnetic holder with suction cups for 4.7-7″ phone – black
SKU:
6956116726379
In stock
9,19 €| Kaal | 0,096 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS393-S magnetic holder with suction cups for 4.7-7″ phone – black and orange
SKU:
6956116728434
In stock
8,23 €| Kaal | 0,095 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 2 cm |
| Color | Black, Orange |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS400 magnetic car phone holder for air vent – black
SKU:
6956116794309
In stock
7,52 €| Kaal | 0,131 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS400 magnetic car phone holder on the dashboard – black
SKU:
6956116794316
In stock
7,09 €| Kaal | 0,114 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC, Silicone |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS406 magnetic car air vent holder – black
SKU:
6956116708078
In stock
9,82 €| Kaal | 0,131 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | ABS, Metal |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS406 magnetic car holder for windshield/cockpit – black
SKU:
6956116708085
In stock
11,52 €| Kaal | 0,214 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 7 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Warranty | 12 Months |