10000 mAh
Dudao K32 22.5W 10000 mAh Powerbank with Built-in USB-C/ Lightning Cable – White
SKU:
6977196682034
In stock
17,98 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K32 Powerbank 22.5W 10000 mAh with Built-in USB-C/ Lightning Cable – Black
SKU:
6977196682027
In stock
17,98 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 8 × 5,7 × 2,5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning Black (K6Pro-black)
SKU:
6973687242695
In stock
12,15 €| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning Black (K6Pro-black)
SKU:
6977196682058
In stock
12,15 €| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 12 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable, USB Type C, Lightning white (K6Pro-white)
SKU:
6977196682065
In stock
11,47 €| Kaal | 0,344 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (male), USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Micro USB-B (male), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao TGK1 power bank with MagSafe wireless charger 20W 10000mAh black (TGK1-black)
SKU:
6973687243753
In stock
23,62 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A Power Bank – Purple
SKU:
6956116726539
In stock
13,37 €| Kaal | 0,291 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-L005 10000mAh Lightning USB-A Power Bank – White
SKU:
6956116726584
In stock
11,50 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-L017 22.5W 10000mAh Powerbank with built-in USB-C / Lightning cables – black
SKU:
6956116797164
In stock
30,04 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBC06 mini power bank with built-in USB-C / Lightning cables 30W 10000mAh – purple
SKU:
6956116776473
In stock
34,00 €| Kaal | 0,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – Black
SKU:
6956116745127
In stock
23,70 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in USB-C and Lightning Cables – White
SKU:
6956116745110
In stock
29,42 €| Kaal | 0,249 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | White |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |