10000 mAh
Acefast M11-10000 30W Qi2 Magnetic Power Bank with MagSafe – Black
SKU:
6974316282341
In stock
86,29 €| Kaal | 0,309 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M6 PD 20W 10000mAh Inductive Powerbank + Cable – Black
SKU:
6974316282600
In stock
34,35 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PPS (Programmable Power Supply), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast M6 PD 20W 10000mAh Inductive Powerbank + Cable – White
SKU:
6974316282617
In stock
34,35 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PPS (Programmable Power Supply), PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast powerbank 10000mAh Sparkling Series fast charging 30W gray (M1)
SKU:
6974316282020
In stock
31,37 €| Kaal | 0,313 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 2 cm |
| Color | Gray |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Acefast powerbank 10000mAh Sparkling Series fast charging 30W green (M1)
SKU:
6974316282013
In stock
32,96 €| Kaal | 0,313 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 10,5 × 2 cm |
| Color | Green |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | Months |
Cuktech CP132ML 10000mAh MagSafe Compatible Power Bank – Black
SKU:
6977556350283
In stock
35,31 €| Kaal | 0,31 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,7 × 7,5 × 3,1 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 10000mAh Powerbank with Built-in Cables – Black
SKU:
6977196681853
In stock
7,80 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 5 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K11 10000mAh Powerbank with Built-in Cables – White
SKU:
6977196681860
In stock
7,80 €| Kaal | 0,29 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 9 × 5 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Micro USB-B (female), USB-C (female), USB-A (male), USB-A (female), Micro USB-B (male), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13 10000mAh Powerbank with Built-in Cable – Black
SKU:
6977196682331
In stock
13,49 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K13 10000mAh Powerbank with Built-in Cable – White
SKU:
6977196682324
In stock
14,20 €| Kaal | 0,546 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 8 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – beige
SKU:
6977196681556
In stock
16,79 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 10 × 4 cm |
| Color | Beige |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | 12 Months |
Dudao K14 10000mAh power bank with USB-C / Lightning cables – black
SKU:
6977196681549
In stock
14,60 €| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (męski), USB-C (female), Lightning (male) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge) |
| Warranty | Months |