10000 mAh
Joyroom JR-PBF27 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Blue
SKU:
6956116771201
In stock
28,07 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Blue |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | Lightning (male), USB-C (męski), USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBF27 22.5W 10000mAh Powerbank with Two Built-in Cables – Gold
SKU:
6956116771195
In stock
28,07 €| Kaal | 0,237 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Gold |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM02 Powerbank 22.5W 10000mAh 3in1 Magnetic Inductive Compatible with MagSafe with Built-in Cable – Black
SKU:
6956116771119
In stock
47,74 €| Kaal | 0,26 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 2 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM11 Powerbank 10000mAh 22.5W Qi2, MagSafe compatible, with stand – black
SKU:
6956116740313
In stock
50,23 €| Kaal | 0,312 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female), Lightning (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PBM12 Power Bank 10000mAh 22.5W MagSafe Compatible, 15W Wireless Charging, with Ring Base – Black
SKU:
6956116740320
In stock
43,19 €| Kaal | 0,279 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-PR1 10000mAh 22.5W Powerbank with Built-in Retractable USB-C Cable – Black
SKU:
6956116765002
In stock
32,00 €| Kaal | 0,235 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), SCP (Huawei Super Charge Protocol), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W020 20W 10000mAh MagSafe Power Bank + USB-C – USB-C 0.25m Cable – Black
SKU:
6941237166388
In stock
27,37 €| Kaal | 0,283 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-W020 Powerbank 20W 10000mAh MagSafe + USB-C – USB-C cable 0.25m – white
SKU:
6941237119698
In stock
27,37 €| Kaal | 0,275 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 10 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female) |
| Fast Charging | QC (Qualcomm Quick Charge), PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mini powerbank 10000mAh Colorful Series 22.5W with 2 built-in USB C and Lightning cables pink (JR-L012)
SKU:
6956116701727
In stock
32,05 €| Kaal | 0,467 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,5 × 3 cm |
| Color | Pink |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom mini powerbank 10000mAh Colorful Series 22.5W with 2 built-in USB C and Lightning cables white (JR-L012)
SKU:
6956116701741
In stock
26,81 €| Kaal | 0,467 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9,5 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-C (męski), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 10000mAh 30W black (JR-PBF01)
SKU:
6941237113641
In stock
33,90 €| Kaal | 0,375 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 11,5 × 4 cm |
| Color | Black |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female), USB-A (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), PPS (Programmable Power Supply), SCP (Huawei Super Charge Protocol) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom powerbank 10000mAh Jelly Series 22.5W with built-in Lightning cable purple (JR-L003)
SKU:
6956116726515
In stock
29,92 €| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,8 × 10 × 3 cm |
| Color | Violet |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-A (female), USB-C (female), Lightning (male) |
| Warranty | 12 Months |