USB-C (female)
Joyroom JR-ZS246 S inductive charger holder for dashboard – black
SKU:
6956116728762
In stock
28,91 €| Kaal | 0,4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18 × 14 × 6 cm |
| Color | Black |
| Material | ABS, Polycarbonate PC |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS408 magnetic holder with 15W inductive charger for car cockpit – black
SKU:
6956116718183
In stock
24,53 €| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Zinc alloy |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Joyroom JR-ZS412 holder with Qi2 15W charger, car, for air vent – black
SKU:
6956116704285
In stock
25,72 €| Kaal | 0,184 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 13 × 10 × 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC, ABS |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Acefast M10 Magnetic 2x USB-C PD 30W with 15W Inductive Charging and USB-C Cable – Black
SKU:
6974316283300
In stock
71,91 €| Kaal | 0,288 kg |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Polycarbonate PC |
| Battery | 10000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge), FCP (Huawei Fast Charge Protocol), AFC (Samsung Adaptive Fast Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank Puro Mag Plus 5000mAh 20W Qi2 compatible with MagSafe 1x USB-C Power Delivery – white
SKU:
8018417500329
In stock
33,75 €| Kaal | 0,18 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS NanoTube 5000 mAh High-Density – black
SKU:
8018417467219
In stock
25,56 €| Kaal | 0,128 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 7,5 × 1 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | IC (Intelligent Charging) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CB 5000 mAh compatible with MagSafe – blue
SKU:
8018417464805
In stock
35,31 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 2 cm |
| Color | Blue |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CR 5000 mAh compatible with MagSafe – red
SKU:
8018417464812
In stock
33,23 €| Kaal | 0,187 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 9 × 2 cm |
| Color | Red |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Powerbank SBS TEBB5000MAG1CW 5000 mAh USB-C, MagSafe compatible – white
SKU:
8018417406805
In stock
39,47 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14 × 9 × 3 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe Compatible USB-C Power Bank – Purple
SKU:
8018417528774
In stock
44,75 €| Color | Violet |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Blue
SKU:
8018417528767
In stock
44,75 €| Color | Blue |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Gray
SKU:
8018417528798
In stock
44,75 €| Color | Gray |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |