USB-C (female)
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Green
SKU:
8018417528781
In stock
44,75 €| Color | Green |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro 4200mAh Ultra-Thin MagSafe USB-C Compatible Power Bank – Orange
SKU:
8018417528804
In stock
44,75 €| Color | Orange |
|---|---|
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag 5000mAh Powerbank with MagSafe USB-C – White
SKU:
8018417466823
In stock
52,63 €| Kaal | 0,165 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Power Mag Power Bank 5000mAh 20W Power Delivery USB-C – White
SKU:
8018417500312
In stock
31,92 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 12 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
Puro Slim Power Mag 4200mAh Power Bank with MagSafe USB-C – White
SKU:
8018417464997
In stock
43,46 €| Kaal | 0,15 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15 × 9 × 4 cm |
| Color | White |
| Battery | 4200 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Qi2 Wireless Charger Holder SBS TESUPPVENTWIRQI215W Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417487729
In stock
60,71 €| Kaal | 0,16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS HD 10W 5000mAh USB-C Power Bank with LCD Display – Black
SKU:
8018417521119
In stock
25,56 €| Color | Black |
|---|---|
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | IC (Intelligent Charging) |
| Warranty | 12 Months |
SBS Mag Power Qi2 5000 mAh Powerbank Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417499135
In stock
48,90 €| Kaal | 0,175 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 9 × 3 cm |
| Color | Black |
| Battery | 5000 mAh |
| Connector | USB-C (female) |
| Fast Charging | PD (Power Delivery) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPEXTWIR15W 15W Wireless Charger Holder – Black
SKU:
8018417445224
In stock
59,49 €| Kaal | 0,39 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17 × 16 × 8 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPWIR15WAUT smartphone holder with wireless charger for air vent – black
SKU:
8018417300356
In stock
54,05 €| Kaal | 0,245 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 8 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
SBS TESUPWIR15WMS Smartphone Holder with Charger Compatible with MagSafe – Black
SKU:
8018417340697
In stock
45,54 €| Kaal | 0,14 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 9 × 4 cm |
| Color | Black |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |
Smartphone holder with inductive charger SBS TESUPFANWIR15W 15W for air vent, with cooling – black
SKU:
8018417452086
In stock
60,71 €| Kaal | 0,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 10 × 5 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Connector | USB-C (female) |
| Warranty | 12 Months |